Umawianie wizyt

42 658-77-37

Łódź, Okoniowa 6

Radiografia cyfrowa

Radiografia cyfrowa jest techniką zdecydowanie szybszą, wygodniejszą oraz bezpieczniejszą niż dotychczas stosowany system zdjęć RTG na kliszy fotograficznej. Najistotniejszą zaletą radiografii cyfrowej jest zredukowanie dawki promieniowania rentgenowskiego pochłanianego przez pacjenta i lekarza do minimum.

Aparat rentgenowski o najwyższej jakości do zdjęć wewnątrzustnych z generatorem wysokiej częstotliwości, zapewnia lepsze, skuteczniejsze i trwalsze leczenie.

Zastosowanie niewielkiego czujnika dostarcza obraz rentgenowski zęba w znakomitej jakości i jest on wyświetlany na ekranie komputera w kilka sekund po zrobieniu zdjęcia. Za pomocą specjalnego oprogramowania otrzymane zdjęcia można zapisać na twardym dysku komputera, wprowadzić dane pacjenta, dodać opis, dokonać pomiaru długości korzenia, powiększyć, zmienić kontrast lub poddać innej obróbce.

Możliwość dokonywania tych zmian wpływa na precyzję i jakość przeprowadzanych zabiegów oraz pozwala na szybsze i wydajniejsze leczenie.

Zdrowie, bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Polecamy:
Lakierowanie proszkowe - Łódź - Starowa Góra. Nowoczesna lakiernia proszkowa. Malowanie dużych elementów, powłoki antykorozyjne. Najlepsze, sprawdzone lakiery.
Wesele, sylwester, bankiety - Znakomita organizcja imprez, dobrze wyposażona sala weselna, bankietowa. Zawsze świetna zabawa przy super zespole muzycznym. Wzorowa obsługa kelnerska.
Serwis i naprawa FIAT - Znakomity, dobrze wyposażony warsztat samochodowy. Właściciel, Pan Marcin, to chyba najlepszy specjalista w Łodzi i województwie.

design by eSeM Łódź